15 lutego 2017

Spektakularny sukces Fiat Music w San Remo.

  • Tysiące osób uczestniczyło w wydarzeniu muzycznym pod auspicjami marki Fiat, podczas którego przez pięć dni wielu artystów miało okazję wystąpić przed rzeszą fanów.
  • Fiat Music na oficjalnej stronie www.facebook.com/FiatMusicTour.

Niezwykłym sukcesem zakończył się odbywający się w San Remo długi etap Fiat Music, towarzyszący Festiwalowi włoskiej piosenki przez cały okres jego trwania, wywołując entuzjazm i radość tysięcy ludzi.

Praca Fiat Music Studio przy wejściu do „Casa Sanremo" trwała w nieprzerwanym tempie i polegała na przesłuchiwaniu i ocenie setek występujących artystów z całych Włoch. Ci najlepsi zostali nagrodzeni występem na scenie Fiat Music i zagraniem przed tysiącami fanów muzyki w towarzystwie zespołów poznanych już podczas pierwszej edycji imprezy oraz wielkich nazwisk włoskiej muzyki.

Ilość widzów uczestniczących w tych niezwykłych muzycznych wieczorach organizowanych pod auspicjami marki Fiat wywoływała duże wrażenie: w ciągu pięciu dni na stronie zarejestrowało się ponad 70 000 osób, a tysiące widzów miało szczęście znaleźć się pod sceną Fiat Music.

Po zakończeniu każdego spotkania transmitowanego codziennie na żywo na oficjalnej stronie www.facebook.com/FiatMusicTour, artyści Fiat Music otwierali występy włoskich idoi: Paoli Turci, Fabrizio Moro, Lele, Gigi D'Alessio i wielu innych, zabawiając publiczność swoją muzyką. Ponadto, atrakcją każdego wieczoru  był występ Fiat 500C DjSet, który zabawiał zebranych w sali gości do późnego wieczora.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki


Linki