16 stycznia 2019

Marki Jeep®, Mopar i Ram na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Ameryce Północnej 2019.

  • Debiutuje nowy Ram Heavy Duty 2019, wzorzec pod względem osiągów, możliwości, technologii i luksusu.
  • Marka Jeep® prezentuje nowego Jeepa Gladiatora, średnich rozmiarów pick-upa z najlepszym w historii napędem 4x4.
  • Specjalnie przygotowany przez Mopar Gladiator Rubicon prezentuje możliwości indywidualizacji nowego pick-upa Jeep z otwartym nadwoziem.

Na tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Ameryce Północnej, który odbywa się od 14 do 27 stycznia w Detroit, marki Jeep®, Mopar i Ram prezentują szeroką gamę nowości, w tym nowego Rama Heavy Duty 2019, nowego Jeepa Gladiatora oraz egzemplarz nowego Gladiatora Rubicona, zindywidualizowanego przez Mopar.

W Detroit ma miejsce premiera nowego Rama Heavy Duty 2019, pick-upa o najlepszych w tym segmencie osiągach, który może pochwalić się uciągiem równym 15 921 kg oraz ładownością 3483 kg. Oprócz tego, napędza go niespotykany nigdy wcześniej, imponujący moment obrotowy 1000 lb.-ft (1350 Nm), wytwarzane przez silnik turbodiesel I6 Cummins. Nowy Ram Heavy Duty stanowi ponadto punkt odniesienia pod względem jazdy, jakości prowadzenia, elegancji materiałów, innowacyjności i technologii, proponując dużo więcej niż jakakolwiek konkurencyjna oferta. Nowa linia pick-upów Ram Heavy Duty 2019 gwarantuje najnowsze osiągnięcia pod względem możliwości wykorzystania samochodu w codziennej jeździe.
Szczegółowe informacje na temat nowego modelu, zdjęcia oraz teksty dostępne są pod tym linkiem.

Światła reflektorów stoiska Jeepa w Detroit skierowane są na nowego Jeepa Gladiatora, który oznacza powrót marki do segmentu pick-upów. Nowy model, średnich rozmiarów pick-up z najlepszym w historii napędem 4x4, inspirowany jest długą tradycją mocnych i niezawodnych pick-upów amerykańskiej marki i oferuje funkcjonalność, prawdziwy design Jeepa, swobodę jazdy na otwartej przestrzeni, bogate wyposażenie i uniwersalność, najlepszą w kategorii ładowność i uciąg, oszczędne oraz zaawansowane technologicznie zespoły napędowe, najwyższy poziom dynamiki jazdy w terenie i po zwykłych drogach oraz innowacyjne wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo.
Informacje na temat nowego Jeepa Gladiatora, zdjęcia i teksty dostępne są pod tym linkiem.

Specjalnie przygotowany przez Mopar i wystawiany na Salonie Jeep Gladiator Rubicon prezentuje możliwości nowego pick-upa średnich rozmiarów z otwartym nadwoziem z najlepszymi w historii możliwościami off-roadowymi.
Zmiany wprowadzone przez Mopar do prezentowanego na NAIAS samochodu obejmują: podniesione o dwa cale zawieszenie, drzwi rurowe, progi ochronne oraz światła do jazdy off-roadowej LED 5 i 7 cali, wszystkie pochodzące z gamy akcesoriów Jeep Performance Parts (JPP). Tkaninowy daszek przeciwsłoneczny dopasowany jest do rurowych drzwi, by zapewnić nieporównywalne z żadnym innym, seryjnie produkowanym pick-upem uczucie wolności podczas jazdy z otwartym dachem. Z obydwóch stron skrzyni, z tyłu, zostało dodane logo JPP. Pozostałe akcesoria Mopar obejmują ekskluzywne, pięcioramienne obręcze kół, naklejkę na pokrywie silnika, grill Mopar z efektem „blacked-out" oraz pasy mocujące przy szybie przedniej.
Więcej informacji na temat spersonalizowanego przez Mopar modelu oraz jego zdjęcia dostępne są pod tym linkiem.

 

 

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Załączniki