03 czerwca 2016

Marka Mopar wprowadza nowy antyalergiczny filtr kabinowy.

Wykorzystując właściwości polifenoli, nowy filtr opracowany przez Mopar FCA może zmniejszyć liczbę alergenów w kabinie pasażerskiej.
Nowy produkt potwierdza uwagę marki skierowaną na różnorodne potrzeby i oczekiwania Klientów.

Dział części zamiennych Mopar, marki odniesienia, jeśli chodzi o usługi, obsługę Klienta, oryginalne części zamienne i akcesoria do samochodów Koncernu Fiat Chrysler Automobiles FCA, opracował i wprowadził do oferty nowy produkt zwiększający komfort i dobre samopoczucie w samochodzie.
Jest to innowacyjny filtr kabinowy, który różni się od zwykłych produktów tym, że oprócz klasycznego zabezpieczenia przed pyłkami, kurzem i nieprzyjemnymi zapachami, dodatkowo spełnia również funkcję antyalergiczną, gdyż posiada właściwości neutralizacji alergenów.

Nowy antyalergiczny filtr kabinowy to produkt „Mopar Prime". Gama tych oryginalnych produktów jest innowacyjna, a jednocześnie bardzo przydatna dla kierowców i doskonale wpisuje się w profil marki odpowiadającej na potrzeby wszystkich Klientów. Zespół Mopar współpracuje z inżynierami projektującymi poszczególne komponenty samochodów należących do grupy FCA i to właśnie w tym tkwi tajemnica wiarygodności oryginalnych części zamiennych Mopar. Gama oryginalnych części zamiennych Mopar jest bardzo szeroka, a produkty tej marki spełniają wszystkie wymagania Klientów w zakresie nie tylko bezpieczeństwa, osiągów i wydajności, ale także komfortu i wygody.

Już teraz Klienci mogą kupić nowy produkt w autoryzowanej sieci serwisowej Fiat Chrysler Automobiles FCA. Ten nowej generacji, zabezpieczający przed alergenami, filtr kabinowy jest dostępny do następujących modeli: Alfa Romeo Giulietta i Mito, Fiat Panda, Grande Punto, cała rodzina modelu 500 (500, 500C, 500L i 500X) oraz Jeep Renegade i Lancia Ypsilon.

Innowacyjność filtra polega na wprowadzeniu dodatkowej warstwy nasyconej polifenolami. Te cząsteczki organiczne, zdolne do kapsułkowania alergenów, znajdują się w roślinach i są znane z działania antyalergicznego, przeciwutleniającego i przeciwzapalnego. Mechaniczny proces filtracji zatrzymuje do 96% alergenów, a także zapewnia dodatkową redukcją pyłków, szkodliwych gazów i mikrocząsteczek, gwarantując tym samym komfort i dobre samopoczucie osób w kabinie pasażerskiej.

Wprowadzenie antyalergicznego filtra kabinowego potwierdza, że Mopar skupia uwagę na potrzebach Klientów, oferując produkty, które mają pozytywny wpływ zarówno na kondycję samochodu, jak i samopoczucie i zdrowie osób nim podróżujących.

Trzydzieści procent światowej populacji cierpi z powodu alergii na pyłki, a liczba ta podwoiła się w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Zanieczyszczenie środowiska, zmiany klimatyczne i globalne ocieplenie powodują wzrost reakcji alergicznych, zwłaszcza u dzieci i osób starszych. Ponadto, emisja CO2 przyczynia się do produkcji pyłków, które powodują, że błony śluzowe dróg oddechowych stają się bardziej wrażliwe na przenikanie kurzu. Ponieważ alergie są chorobą wywołaną przez czynniki środowiskowe, najlepiej jest ograniczyć ekspozycję na alergeny wszędzie, gdzie to możliwe, również podczas jazdy samochodem. Dlatego marka Mopar FCA, szybko zareagowała na potrzeby rynku, wprowadzając innowacyjne antyalergiczne filtry kabinowe do swojej oferty.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki