01
SIE
2018

Komunikat organizacyjny FCA Poland.

Od 26 lipca do zespołu FCA Poland dołączył pan Paweł Miszkowski, obejmując stanowisko Dyrektora Handlowego firmy.

24
LIP
2018

FCA ogłasza nowe nominacje.

Fiat Chrysler Automobiles N.V. (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ogłosił dzisiaj, że Alfredo Altavilla odchodzi z Grupy w związku z innymi planami zawodowymi.

24
LIP
2018

Oświadczenie Johna Elkanna.

Jestem głęboko zasmucony wiadomością o stanie zdrowia Sergio. Jest to sytuacja, która jeszcze kilka godzin temu była nie do pomyślenia i która wywołuje w nas prawdziwe poczucie niesprawiedliwości.

24
LIP
2018

Komunikat FCA.

W związku ze stanem zdrowia pana Sergio Marchionne, Fiat Chrysler Automobiles N.V. ("FCA") (NYSE: FCAU / MTA: FCA) z głębokim smutkiem informuje, iż w ostatnim tygodniu podczas rekonwalescencji po zabiegu chirurgicznym wystąpiły nieoczekiwane powikłania, oraz że w ostatnich godzinach sytuacja ta uległa znacznemu pogorszeniu.

02
LIP
2018

Nagrody Fiat Chrysler Automobiles oraz CNH Industrial w Polsce dla 82 dzieci pracowników za bardzo dobre wyniki w nauce.

W czerwcu 2018 r. już po raz 22. odbyła się ceremonia wręczenia nagród w ramach Konkursu Fiat Chrysler Automobiles (FCA) i CNH Industrial (CNHI) za bardzo dobre wyniki w nauce dla dzieci pracowników. Władze spółek Grupy FCA podczas uroczystej gali w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej w dniu 29 czerwca 2018r. wręczyły dyplomy oraz nagrody pieniężne 75...

22
CZE
2018

Fiat Chrysler Automobiles partnerem X Kongresu Kobiet.

W dniach 16 - 17 czerwca 2018 roku w Łodzi - podczas X Kongresu Kobiet - liczne grono uczestniczek i uczestników z całej Polski oraz dziewięciu innych państw Europy miało okazję dyskutować zarówno o historii kobiet oraz ich dążeniu do pełnej równości, jak również o tym, dlaczego droga do osiągnięcia tego celu jest tak kręta, a czas tak odległy....

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

maj
kwi
mar
lut
sty
gru
lis
paz
wrz
sie
lip
cze
2017
2016
2015
lat ubiegłych »